تعرفه و قیمت سئوسازی سایت اهواز

Tariff and price of Ahvaz design and SEO site

 در شرکت سئو وب سایت در اهواز انواع خدمات مختلف اعم از طراحی سایت و سئو و تبلیغات و طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی استارت آپ و برندینگ و بازاریابی انجام می شود. این شرکت با سابقه 12 ساله طراحی و ساخت وب سایت با بیش از 500 پروژه موفق دولتی و غیر دولتی، داخلی و خارجی توانسته یکی از شرکت های صاحب سبک باشد که با کسب رضایت بیش از 93 درصد از کل پروژه ها از نگاه مشتریان توانسته جایگاه ویژه ای را بسازد. سئو وب سایت اهواز در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ به صورت مجموعه ای و پکیجی خدماتی به مشتریان عرضه می کند. این نوع خدمات در قالب یک پکیج کامل از Bussiness Plan و Marketing Plan تلفیق با Digital Marketing می باشد که شما را با کمترین هزینه وارد بازار رقابت کرده و برای شما به جذب مشتری در اینترنت میپردازیم که با توجه به این برنامه ریزی دقیق با ضریب بسیار بالایی شما را به رشد و درآمد میرسانیم.

سئو وب سایت اهواز
برآورد هزینه و قیمت طراحی سایت اهواز
سئو وب سایت اهواز
تعرفه و هزینه خدمات سئو وب سایت اهواز

هزینه و تعرفه قیمت خدمات سئو سایت

Cost and price of SEO services

مبلغی که شما برای بهینه سازی سایت خود به منظور بالا آوردن سایت در گوگل و رونق کسب و کارتان پرداخت می کنید، هزینه سئو سایت یا قیمت سئو سایت شماست. تعرفه خدمات سئو و دستمزد سئوکار بر اساس سئو پروژه ای، سئو ماهیانه، سئو ساعتی و سئو کلمات کلیدی متفاوت است. هزینه سئو سایت بسته به سطح دشواری کلمات و وضعیت رقبا و وضعیت فعلی سایت شما مشخص خواهد شد. هنگامی که می خواهید به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ سفارش سئو بدهید، هزینه و قیمت سئو برای شما محاسبه خواهد شد. 

هزینه و قیمت طراحی سایت اهواز

Cost and price of Ahwaz site design
طراحی سایت های زیبا، با قالب جدید، مدرن و متفاوت برای برندهای مطرح و صاحب نام کشور از افتخارات ما می باشد. نحوه قیمت گذاری طراحی سایت و جدول تعرفه طراحی سایت در شرکت سئو وب سایت اهواز با منصفانه ترین و کمترین قیمت ممکن می باشد. شرکت سئو وب سایت اهواز سعی بر این دارد تا سفارشات مشتریان را در کمترین زمان و با توجه به علایق  و نزدیک به سلیقه آن‌ها طراحی و تحویل دهد.
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت فروشگاهی
سئو سایت اهواز
سئو وب سایت اهواز

سئو کلاه سیاه از شیوه هایی بر خلاف رهنمودهای موتور جستجو استفاده می‌کند، بنابراین آنها این ریسک را بهمراه دارند که وب سایت و یا محتوای شما از نتایج جستجو حذف شود.

سئو کلاه سیاه شما را سریعتر به جایگاه مورد نظرتان می‌رساند. این کار معمولا ارزان تر است زیرا شما در حال حرکت در مسیری بر خلاف قوانین گوگل وبمستر هستید.

در واقع، بسیاری از تاکتیک های کلاه سیاه به طور خاص در دستورالعمل ها به عنوان کارهایی بیان شده اند که نباید انجام دهید. 

سئو کلاه سیاه به سرعت ارزش بوجود می آورد، اما خطر زیادی دارد چون این ارزش نمی‌تواند و نخواهد توانست پایدار بماند.

تکنیکهای های سئو کلاه سفید به شدت به دستور العمل های موتور جستجو پایبند است. آنها به احتمال زیاد از تغییرات الگوریتم های آینده تأثیر منفی نگیرند، زیرا شما بر اساس قوانین بازی می کنید. بدست آوردن نتیجه بیشتر طول می‌کشد، زیرا شما از تقلب و مسیرهای میانبر اجتناب می‌کنید اما سئو کلاه سفید، ریسک کمتری را به همراه دارد و در طول زمان، ارزش، ماندگاری و پایداری دارد. 

بیشتر شرکت های معتبر سئو و بازاریابی محتوا مانند از تکنیک کلاه سفید استفاده می‌کنند.

سئو کلاه خاکستری بین تکنیک های کلاه سیاه و کلاه سفید قرار دارد زیرا تاکتیکها و تکنیکهای آن معمولا در دستورالعمل گوگل نیست. شما باید در مورد اتخاذ این روش هم احتیاط کنید.

سئو منفی اجرای روش های سئو کلاه سیاه و یا خاکستری در وب سایت شخصی دیگر با هدف آسیب رساندن است. رقبای شما آسیب می‌بینند و باعث می‌شود که شما در نتایج جستجو بالا بیایید.

الکسا، سایت آنالیزکننده ترافیک وب‌سایت‌ها است که آن‌ها را براساس تعداد بازدید کاربران، رتبه‌بندی می‌کند. به بیان دیگر، سایت Alexa ، اطلاعات ترافیک دیتا، در محیط اینترنت را از تمامی نقاط دنیا جمع‌آوری می‌کند. مهم‌ترین اطلاعاتی که این سایت به کاربران می‌دهد این است که در تمام دنیا و نیز در هر کشور و هر دسته‌بندی، چه سایت‌هایی دارای بیشترین بازدید هستند. سایت الکسا یکی از سرویس‌های خدماتی شرکت آمازون است و در سال 1996 باهدف جمع‌آوری داده‌های اطلاعاتی ارزشمند و فروش آن‌ها، فعالیت خود را آغاز کرد. در ادامه تاریخچه تاسیس و دلیل نام‌گذاری این سایت را مطالعه خواهیم کرد.

  • ۱. رتبه برتر در گوگل با استفاده از تبلیغات!
  • ۲- رتبه اول سرچ گوگل با سئو محلی!
  • ۳- رتبه اول سرچ گوگل با اسنیپت های برجسته!
  • ۴- رتبه اول گوگل با سئو!
به بالای صفحه بردن